Indeling zomertrainingen 2018

Maandag  16.00 – 17.00  |  training Wil

Lenthe van Duijvenbode
Sophia Bijl
Floris Oosterhuis
Pieter Groot J.
Fleur Groot J.
Marije Koorneef
Franchesca Visser
Lars de Vries

 

Maandag 17.00 – 18.00  |  training Wil

Calix Oosterhuis
Jasper Koorneef
Aron Hop
Elanoor Koets
Madelief van Gastel
Frederick Epema

 

Maandag 17.00 – 18.00  |  training Niels

Noortje Urbach
Merel Hazeleger
Anna van Duijvenbode
Diederick Backx
Sterre Geursen
Eefke Jansen
Artjan Mol

Dinsdag 17.00 – 18.00  | training Alex

Loek van Gastel
Bram Griffioen
Daan van Meerveld
Iza van Meerveld
Yuen Hu
Quinn Buter
Isa Griffioen

 

Dinsdag 18.00 – 19.00  |  training Alex

Roy Tijssen
Jylan van Eck
Teun van de Wereld
Dani Dunsbergen
Nathan Gr.
Yinli Hu
Emily Pol
Amber Bos

 

Dinsdag 19.00 – 20.00  |  training Alex

Fiona van Dijkhuizen
Nicole Bot
Sanne Lautenslager
Anika Zuidam
Anne Blokland
Diana Teixeira

 

Dinsdag 20.00- 21.00  |  training Alex

Jan Marien Evers
Leonie van de Kamp
Merel van Zandbergen
Tara Fleisscheuer
Carsten Bus
Parisa Rashedy
Rosalie ten Bolscher

 

Dinsdag 16:30 – 17:30  |  training Wil

Saskia Ernsten
Femke Ernsten
Aimee van Os
Sophia vd Brink
Michelle Jansen
Eva Hoogerwerf
Noa Kruse

 

Dinsdag 17.30 – 18.30  |  training Wil

Marit Kuikhoven
Liselotte Posthouwer
Jill Heerlien
Jasmijn Dik
Sophia Ruhé
Josephine Keune
Gaby Stoevelaar
Manon Bakker
Bente Frieser

Woensdag 17:00 – 18.00  |  training Wil

Paul Kortland
Morritz Epema
Olivier Backx
Diederick Backx
Collin Crooy
Mika van den Hul
Dylan Petersen
Max vd Brink

 

Woensdag 18:00 – 19.00  |  training Wil

Anouk van Eldik
Eva Aalten
Eva Ebbinge
Lise vd Hee
Romy Onderweegs
Manon Bos
Sharon vd Kamp
Eline Stoffelsen
Emmy Simon
Mirjam de Haan
Nora Kuit

Donderdag 16.00 – 17.00  |  training Wil

Loek Bakker
Delano Terpstra
Niek Bakker
Lars de Vries
Loes van Gastel
Floris Oosterhuis
Kai de Groot
Willem Kortland

Donderdag 17.00 – 18.00  |  training Wil

Milou Bongers
Noelle Louw
Yinli Hu
Jasmijn Jesterhoudt
Femke Jesterhoudt
Daphne Louw
Noor Elenga

 

Donderdag 18.00-19.00  |  training Wil

Jils Heerlien
Marit Kuikhoven
Jasmijn Dik
Sophia Ruhe
Lieselotte Posthouwer
Josephine Keune
Josita Kiks
Parisa Rashedy
Kari Luijt

 

Donderdag 17.00 – 18.00  |  training Alex

Dyone van Aller
June Heerlien
Anna Kortland
Sophie van Es
Tjitske Tio
Rozebelle Epema
Sterre Geursen
Delano Terpstra
Loek Jonker

 

Donderdag 18.00 – 19.00  |  training Alex

Carsten Bus
Jylan van Eck
Roy Tijssen
Julius Ruhe
Nathan Groeneveld
Dani Dunsbergen
Erik Luijt
Maarten Kruizinga
Marijn Kruizinga

Mathijs Tio

LESWEKEN ZOMER 2018

les 1     week 13
les 2     week 14 ma. 2e paasdag
les 3     week 15
les 4     week 16

 

MEIVAKANTIE WEEK 17+18

les 5     week 19
les 6     week 20
les 7     week 21 ma. 2e pinksterdag
les 8     week 22
les 9     week 23
les 10    week 24
les 11    week 25
les 12    week 26
les 13    week 27

 

ZOMERVAKANTIE WEEK 28 T/M 34

les 14    week 35
les 15    week 36
les 16    week 37
les 17    week 38

 

START WINTERTRAINING WEEK 39

als je vragen hebt kun je contact opnemen met Wil Haarman

r.haarman@de5sprong.nl  |  06-49911016