BESTUUR

Voorzitter:
Gert Kiks 0341-785918 voorzitter@laakhuisje.nl
 Vrijwilligersbeleid
 Penningmeester:
Kim Nieuwveld  06-10808670 penningmeester@laakhuisje.nl
 Financiële commissie / ledenadministratie
 Secretaris:
 Nettie Ouwerkerk  0341-357986  info@laakhuisje.nl
 Internet commissie / Volle Mep / FRC
 Bestuurslid:
Saskia van der Zeijden 0341- 352468 techcom@laakhuisje.nl
Technische commissie / jeugdcommissie
Bestuurslid:
Michel Ruhé 0341-352477 paviljoenbeheer@laakhuisje.nl
Paviljoen- en parkbeheer / schoonmaak / onderhoud / baancommissie / groencommissie
Wilfred Stegehuis  06 25045597
bar
Ruud Vahstal  0341-351346
Ondersteuning bestuur:
Marja van de Eijk 0341-361582
Ledenadministratie
Georgien van Wechem 0341-354375 ledenadministratie@laakhuisje.nl
Hoofdtrainer
Wil Haarman 06-49911016 trainingen@laakhuisje.nl

COMMISSIES

Technische commissie
Saskia vd Zeijden (vz) 0341-352468 toernooi@laakhuisje.nl
Jessica Huizinga 0341-358868
Monique Kuiper 0341-564335
Marja Tijssen 0341-352666
Jeugdcommissie
Antoinette de Vries (vz) 06-52156206  jeugdcommissie@laakhuisje.nl
Patricia Bongers 06-53698210
Karin Zouterwelle 06-24996383
Nicole Bot 06-23857524
Monique Kuiper 06-53805708
Susan Posthouwer 06-29111186
Marjoke Tio 06-49140765  
Baanonderhoud
Michel Ruhë  parkbeheer@laakhuisje.nl
Sponsorcommissie
Ton de Haan 06-24867635  sponsorcommissie@laakhuisje.nl
Josephine Poortinga 06-41030466
Wilfred Stegehuis 06-25045597
Website
Anja ten Bolscher 0341-360408 nieuws@laakhuisje.nl
Jan-Marien Evers webmaster@laakhuisje.nl
Monique Haarman 0341-358242 nieuws@laakhuisje.nl
Henriëtte Houtsma (fotografie) 06-54352839 info@photovota.nl
PR commissie  vacature  vacature
Barcommissie
Arthur van Aggelen (vz) 06-25146376 barcommissie@laakhuisje.nl
Sander Datema 0341-559576
Frits van den Boogaard 0341-552015
Klaas Ykema 06-20747191
Feest- en recreatiecommissie
Arthur van Aggelen 06-25146376 frc@laakhuisje.nl
Gerard van der Horst 06-54353991
Henny Kalt 0341-363535
Greet Weber 0341-356355
Klaas Ykema 06-20747191
Redactie
Nettie Ouwerkerk 0341-357986 vollemep@laakhuisje.nl
Henriëtte Houtsma (fotografie) 06-54352839 info@photovota.nl
Femke Lagaaij 0341-363676
Luuk Obbink 0341-352810
Susan Teunissen 06-20222046
Leonie van de Kamp 06-20255634
Ellen de Wilde 06-53308355